Cuma , Kasım 16 2018
Home / Kadın / İbrahim Saraçoğlu Zayıflatan Tilya Kürü Tarifi

İbrahim Saraçoğlu Zayıflatan Tilya Kürü Tarifi

İbrahim Saraçoğlu bitki dünyasındaki tüm güzel gelişmeleri bize her tv programında sunuyor. Bitkilerin bizim her türlü ihtiyacımızı karşıladığı gibi hastalıklarımıza da ayrıca şifa oluyor.  Sevgili hocamızın aşağıda vermiş olduğu tarif ile kişi  bir ayda 8 kilo kadar verecektir.

Tilya kuru

Son zamanlarda insanların ortak sıkıntıları arasında yer alan kilo problemi yanında bitkisel çözümlerine getiriyor. Her ne kadar bitkisel ürün adı altında satılan ilaçlar iyi kilo verdiriyor gibi görünse de ciddi sağlık sorunlarına da yol açıyor.  Oysa ki İbrahim Saraçoğlu hocamızın bize sunmuş olduğu tilya kürü ile hem sağlıklı hemde kolay şekilde kilo vereceksiniz. Çünkü bu KÜR ilaç gibi değil kendiniz evinizde kolayca hazırlayacağını malzemelerden oluşuyor. Üstelik hem ucuz fiyata alacaksınız hemde sağlıklı şekilde tüketeceksiniz.

Tilya kürü dediğimiz de bu kelime sizlere çok yabancı gelebilir fakat tilya demek kış Ihlamuru demektir.  Yani bildiğimiz ıhlamur çayı fakat yanında kuş burnu ve altın otu da var. Bu çay hem sağlıklı şekilde zayıflatıyor hemde bağışıklık sistemini güçlendiriyor. Çünkü c vitamini yönünden zengin olan kuşburnu bu  çayın içinde var.

 Ayrıca bu KÜR vücuttan su artırmıyor ve yağ dokusunu parçalayarak vücudun yağ yakmasını sağlıyor. Böylece kişi bünyesine göre ayda 4 ile 8 kilo arasında kolayca Kilo veriyor. Bu kadar fazla kilonun verilmesinin nedeni ise kişiyi tok tutarak sağlıklı şekilde zayıflatmasıdır. Prof DR İbrahim Saraçoğlu çok etkili şekilde kişiye kilo verdirdiğini belirtiyor ve bitkisel ilaçlardan kesinlikle uzak durulması gerektiğini sözlerine ekliyor.  Fazla kilosu olan kişiler bu çay ile birlikte bir miktar sporda yaparlarsa bu durumda kilo verilmesi sonucu vücutta deformasyon olmamış olur. Eğer sizde fazla kilolarınızdan arınıp sağlıklı şekilde bir hayat sürmek istiyorsanız hem çok ucuz hemde çok kolay uygulaması olan bu yöntemi deneyin.

Son zamanlarda google aramalarında en çok aranılan konu arasında tilya kürü geliyor. Tilya kürü düzenli ve sistematik şekilde uygulandığı takdirdirde kişiye ciddi kilolar verdiriyor. Bunu bu kadar net söylememdeki amaç ise yakın çevremde görmüş olduğun zayıflama akınından kaynaklanıyor. Gerçekten mucizevi şekilde insanların kilo vermesini ve zayıflamasını sağlıyor.

Kilo Verdiren Tilya Kürü Tarifi 

  • 5 grm kadar  altın otu 
  • 10 gram kuşburnu (11 adet )
  • 10 grm ıhlamur (yaklaşık 2 tutam)

Hazırlanışı
Kaynayan  yaklaşık  750 gram suya  bütün malzemeleri ölçüsü kadar  atın ve 9 dakika kaynatın. Daha sonra çay ılıyınca süzün ve taze olarak her gün düzenli yapın. Bu karışımı her gün   6 saat ara ile 2 defada tüketin. Yani birinci yi saat 12 de içerseniz ikinciyi saat 6 gibi için.  Bu kürü, düzenli olarak 1 ay boyunca uygulayın ve ara verin. Afiyet olsun.

Etiketler ıbrahim Saraçoğlu tilya Kürü İbrahim Saraçoğlu zayıflatan tarifler Tilya Çayı hazırlanışı tilya zayıflayanlar

About SiteAdmin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir